وظایف و مسئولیتهای باربری در جابجایی بار

 باربری  شرکت آرک برک تهران همیشه برای همکاری با شما همشهری گرامی ساکن در تهران اماده است.

۲٫ بسته بندی انواع وسایل خورده ریز و کوچک توسط شرکت آرک برک ماننده لباس،وسایل چینی، وسایل شکستنی و… را در کارتن های مرتب قرار داده وبسته بندی میکند . برای بسته بندی این وسایل از ابزار بسته بندی مانند: کارتن پنج لایه در اندازه مختلف، ضربه گیر، نایلون , فومهای ضد ضربه دراندازه مختلف استفاده میکند . بسته بندی کالا ها توسط کارگران ماهر و فنی ما انجام مییشود . با رعایت نکات ایمنی و استفاده از نایلون حبابدار(ضربه گیر) ، جک پالت و استاکر.

— معرفی کالا  بازدن برچسب روی بسته ها: بسته بندی باید معرف کالای درونش باشد؛ به طوری که اگر کسی برای اولین بار آن را ببیند، بتواند حدس بزند کالای بسته بندی شده چیست.

سهولت باز کردن درب : باز کردن باید به راحتی انجام گیرد. حتی المقدور محتاج کلید و دیگر وسایل نباشد و با دست خالی و بدون مشکل گشوده شود.

کارگران مورد استفاده برای حمل بار :

|شرکت آرک برک تهران  آموزش های لازم جهت باز و نصب کردن(لباسشویی، ظرف شویی، انواع تخت، گاز، انواع یخچال معمولی و ساید بای ساید را دیده اند.

ما با کارگران خود در صورت نیاز شما,  تمام مراحل اثاث کشی را بر عهده میگیریم. دیگر شما نیاز به بسته بندی و چیدمان بارها ندارید . ما همه ی درخواست های شما را اجرا میکنیم.

کارگران اموزش دیده ما با رعایت تمامی نکات ایمنی , اثاث کشی شما را به اتمام میرسانند. 

مناطق باربری 

شرکت آرک برک به تمامی نقاط تهران و سرسر کشور خدمات رسانی میکند .اثاث کشی و جابجایی بار خود از سراسر کشور را به ما واگذار کنید. ما توانستیم به تازگی خدمات خود را سراسری کنیم و علاوه بر پوشش تمامی مناطق تهران تمامی شهرتان ها نیز میتوانند از خدمات ما استفاده کنند. شرکت باربری آرک برک در زمینه اثاث کشی در تمامی مناطق تهران و باربری بین شهری و درون شهری فعالیت میکند. شما میتوتنید با تماس با شماره های ما مشکلات اثاث کشی و باربری خود را به ما بسپارید. نرخ باربری در تهران نرخ باربری و اثاث کشی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه حمل و نقل تعیین میشود. و هیچ گونه  تعیین قیمت شخصی در ان دخالت ندارد

وظایف و مسئولیتهای باربری در ازای صاحبان بار چیست ؟

وظایفو تعهدات  باربری
وظایفو تعهدات باربری

بیمه و جبران خسارت  اثاث شما تحت مسئولیت بیمه باربری است.

در صورت شکستن بار در هنگام جابجایی بیمه چه مسئولیتی دارد ؟

 قرارداد حمل بار چیست؟

 در صورت وقوع هر گونه خسارتی در طی حمل بار ,  جبران خسارت حاصله توسط بیمه انجام میشود .

. ما درصورت درخواست شما کارگران حرفهای حمل بار را به محل شما میفرستیم تا اثاث شما را بسته بندی کنند و در وسیله نقلیه قرار دهند و در پایان حمل بار تخلیه و چینش اثاث توسط کارگران ما انجام میشود .

تعیین نوع وسیله نقلیه

مامیون آرک برک

حمل بار و اثاثه منزل شرکت آرک برک دارای انواع وسایل نقلیه برای انتقال بار به تمامی نقاط است و شما میتوانید هرکدام را سفارش دهید . میتوانید به ما اعتماد کنید و اثاث کسی خود را به ما بسپارید امیدوارم اثاث کشی خوبی را با ما تجربه کنید .

در نهایتت  پرسنل شرکت تلاش میکنند و بر این امر استوارند که مشتریان محترم  اثاث کشی راحت و بی دقدقه ای داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *